Potřebujte nové webové stránky?
Pořiďte si responzivní web a vaši návštěvníci budou nadšeni!

Jaký bude postup při tvorbě webových stránek.

1.) Vaše poptávka www stránek a náš první kontakt.

Ještě než se rozhodnete, že si objednáte nové webové stránky, tak první co asi každého zajímá, je cena. Nemusíte se bát napsat nebo zavolat. Nezávaznou a přibližnou cenu, vám řeknu hned na začátku nebo si můžete udělat představu na příkladech v ceníku. Pokud ale chcete vědět cenu co nejpřesněji, tak prosím, co nejpřesněji specifikujte i vaše požadavky. Vyhneme se tak překvapením a určitě vám cenu lépe upřesním.

2.) Porovnali jste si nabídky od více firem a máte jasno, u koho si web necháte připravit? Výborně!

Jakmile máte jasnou představu a jsme domluveni, můžeme začít vše připravovat. Pro začátek od vás budu potřebovat vaše IČ a kontaktní údaje. Vystavím vám zálohu, obvykle ve výši 2500-5000Kč.
V okamžiku, kdy je platba zálohy v pořádku, přikročíme k tvorbě návrhu. V ten samý okamžik obvykle objednávám hosting a doménu, aby bylo kam stránky nahrát. Samozřejmě, pokud hosting a doménu máte, tak už nic objednávat nemusíme. 
Osobní schůzky bohužel nenabízím. Občas je zákazník chce, ale dost jich není ochotno akceptovat, že čas, konzultace a cesta, nejsou free. Efektivita takových schůzek je spíš mizivá. Hodina cesty tam, hodina zpět, k tomu na úvod společenská konverzace, potom 30 minut stížností, jak byl původní webmaster na draka a ve výsledku si stejně řekneme to, co by po telefonu šlo sdělit úplně stejně. Výsledek jsou 3 hodiny, ze kterého je 2,5 hodiny ztráta času. Buďme tedy efektivní a pojďme rovnou k věci :-)

3.) Předání podkladů pro web

Je jedno jestli jste z Aše, Prahy nebo Olomouce. Pro sdělení informací je ideální a nejlepší vzít telefon a říct si co je potřeba. Nemusíte se ničeho bát, opravdu umím vše vysvětlit po telefonu i laikovi.
Podklady můžete jednoduše poslat emailem, nebo když je toho víc, tak je můžete uložit a sdílet přes různé internetové služby jako jsou:

Formáty souborů doporučuji TXT, PDF nebo DOC, DOCX pro texty a JPEG pro fotky. Pokud budete mít jiný formát, nevadí, určitě si poradím i s ním.

4.) První návrh úvodní stránky webu

První návrh webu budete mít připravený obvykle do tří pracovních dnů, od přijetí zálohy na práci. Návrh stránek vám nebudu malovat po papíru, posílat po obrázcích v emailu, ale uvidíte ho online a hned. Stránky budou nahrané na mojí dočasné adrese, dostanete na ně odkaz a hned tak uvidíte živý návrh jak váš web bude vypadat. Úpravy a připomínky jsou potom o moc jednodušší.

5.) Odladění návrhu webu

Následně posoudíte první návrh, upřesníte změny a budeme pokračovat v plnění stránek obsahem

6.) Dokončení webových stránek

V okamžiku, kdy stránky splňují vaše očekávání a vy potvrdíte, že je vše hotové, tak stránky nahraji na váš hosting a vystavím fakturu na zbytek práce. Jakmile je platba za práci v pořádku, tak vaše stránky zaregistruji do vyhledávačů Google, Seznam, Bing tak, aby vás návštěvníci snadněji našli.

7.) Zviditelnění nového webu

Pokud budete chtít na váš nový web přivést návštěvníky/zákazníky hned, můžu vám připravit i PPC reklamu a maximalizovat tak návštěvnost webu hned v začátku.

8.) Aktualizace a další přidávání obsahu

Samozřejmě se na mě můžete kdykoliv obrátit s další aktualizací stránek. Určitě je dobré, dávat návštěvníkům stránek aktuální informace a nenechat web stárnout.

9.) Obchodní podmínky, GDPR, reklamace

Přečtěte si prosím i Obchodní podmínky, Zásady na ochranu osobních údajů a Reklamační řád.

Už víte jak budeme dělat váš web nebo máte ještě další otázky? Napište nebo rovnou zavolejte 608 822 951 ... a domluvíme zbytek.