Udělám pro vás perfektní webové stránky za rozumnou cenu

Potřebujete spolehlivý hosting a doménu ?

Má mít web responzivní design a SEO ?

Vyžadujete moderní  vzhled a funkce ?

Chcete vlastní editor obsahu ?

To vše můžete mít !

Za cenu od 6000,-Kč

webdesigner

Potřebujte nové webové stránky?
Pořiďte si responzivní web a vaši návštěvníci budou nadšeni!

Co je to ten responzivní webdesign?

Responzivní webdesign umožňuje návštěvníkům pohodlné prohlížení vašich stránek bez ohledu na to, jestli je uživatel prohlíží na stolním počítači, notebooku, tabletu, mobilním telefonu nebo jestli je zařízení otočené na výšku či na šířku. Stránky se vždy přizpůsobí zařízení. 
Dnes je ještě dost webových stránek které jsou navržené hlavně pro prohlížení na klasických PC. Prohlížení neoptimalizovaných stránek v mobilních zařízeních vyžaduje mnoho přibližování, oddalování a posouvání ve všech směrech. Ovládací prvky obvykle nejsou dost velké na ovládání pomocí dotykových displejů. Návštěvníka takto „neforemný web“ zaručeně odradí od další interakce a odchází. Pokud nemáte responzivní webové stránky, tak velmi pravděpodobně o takové návštěvníky právě teď přicházíte.

V současnosti je více než 60% vyhledávání uskutečněno z mobilních telefonů nebo tabletů a trend stále roste. Nepodceňujte responzivní design vašeho webu.

Nestačí mít jenom “nějaké” stránky. Těch obyčejných jsou spousty. Váš web by měl být lepší, měl by mít responzivní design!

responzivní webdesign

Proč mít responzivní web?

  • Snadná a přehledná navigace i na malých dotykových obrazovkách.
  • nemusíte neustále posouvat při čtení text zleva doprava.
  • Text nemusíte přibližovat. Vždy je dobře čitelný i na menších displejích mobilních telefonů.
  • Google již od roku 2015 velmi znatelně zvýhodňuje webové stránky s responzivním designem a posouvá je ve výsledcích vyhledávání výš než stejně kvalitní stránky, ale neoptimalizované. Seznam dělá to samé od roku 2016.
  • Stačí mít jen jeden web. Nemusíte tak mít zvlášť webové stránky pro pc, zvlášť pro tablet, zvlášť pro mobilní telefony.

Už víte co jsou responzivní stránky? Chcete mít takový web? Zavolejte 608 822 951 nebo napište … rád vám takový web udělám!